fbpx

לקוחות ממליצים

משפחת גלרנטר

קו הרקיע של ניו יורק

ממליצים מאוד!

‘הנחתנו’ על אושרה נתונים מאתגרים: זוג + ארבעה ילדים צעירים בגילים מגוונים, שומרי כשרות ושבת, חודש אפריל – off season! – נסיעה מניו יורק לאוהיו ובחזרה…
…והיא עבדה לא מעט כדי להתגבר על כל המכשולים והאתגרים והאילוצים שהצגנו בפניה. בסופו של דיאלוג ממושך ונעים אושרה הצליחה לבנות עבורנו תוכנית נהדרת, למצוא אטרקציות שלא שמענו עליהן מעולם, לתכנן את הנסיעות הארוכות ולהביא לכך שהטיול התנהל נפלא. בכיף. בנחת. הכל תוכנן ודוקדק ודוייק והוגש באופן הכי ברור שאפשר: מסלולי הנסיעה כולל העצירות בדרך, מקומות הלינה, האטרקציות ומקומות הביקור כולל דברי רקע והסברים מקיפים, תעריפים, קישורים לאתרים רלוונטיים. הכל.

משפחת גרינפלד - נס ציונה

לפני כ-3 שנים נסענו לטיול משפחתי בקרוואן (3 דורות) בארצות הברית. יצרנו קשר עם אושרה כדי שתתכנן עבורנו את הטיול המיטבי. וכך היה. אושרה הייתה קשובה לצרכינו, סבלנית, ״קלטה אותנו״ וקלעה ״בול״. בזכות מקצועיותה, היא תפרה לנו טיול מושלם שהותאם בדיוק למגוון מידותינו. אין לנו ספק שנעזר באושרה גם לתכנון הטיול הבא שלנו. תודה אושרה, ובהצלחה בהמשך 😊

משפחת יעקבי ומשפחת אביב

Yaakobi South West USA
לאושרה המדהימה! רצינו להודות לך על המיקצועיות ההקשבה הדיוק והגשמת החלומות בתכנון הטיול למערב ארהב. שתי משפחות עם ילדים לו״ז לחוץ ורצון לראות את הכל. הטיול יצא מושלם הכל היה מדוייק וכתוב באופן ברור. לאור ההצלחה המסחררת ממליצים בחום לכולם להשתמש בשרותיך. אנחנו עוד נתראה בטיול הבא. תודה רבה!

משפחת טבו

משפחת טאבו כביש מס' 1 קליפורניה 2015

לאושרה המדהימה,

אין לנו מילים לתאר את החוויה הנהדרת שזכינו לה בזכות העבודה המדויקת שעשית עבורנו בתכנון הטיול.
ההקשבה, הסבלנות וההבנה שלך את הצרכים שלנו וכך סייעת לנו להתאים את הטיול שנכון עבורנו. היכולות שלך הביאו למקסימום ניצול של הזמן והתקציב.
אנו ממליצים בחום לכל מי שחושב לארגן טיול משפחות לארצות הברית לפנות אליך ומבטיחים כי נהיה שגרירים שלך לכל מי שיחפוץ בארגון טיול משפחות בדומה לטיול שלנו.

בהערכה ובתודה,

משפחת פרקר

Parker California 2015

נסענו לטיול בקליפורניה. הטיול תוכנן לפרטי פרטים יום יום תיכננה וערכה אושרה היה מדהים! זאת המילה וכל מה שנוסיף רק יגרע. 

משפחת קירשנבוים

מסלול טיול בקרוואן - דרום מזרח ארצות הברית

אושרה יקרה
הצלחת במקצועיות ובדייקנות רבה לבנות לנו מסלול טיול מדהים בדרום מזרח ארה”ב .
בנית את המסלול תוך התחשבות בכל צרכינו, תוך כדי הקשבה, סבלנות ואיכפתיות מרובה.
נהנינו מאוד לעבוד איתך!
תודה רבה.

משפחת שנער

מסלול טיול מזרח ארצות הברית - משפחת שנער בוושינגטון. ספטמבר 2014

כשהחלטנו לתכנן מסלול בארה”ב, הלכנו לאיבוד בעומס המידע ואפילו לא הצלחנו להחליט על מסלול סופי.
באחד האתרים מצאתי המלצה על אושרה ולא הצטערתי לרגע על הפנייה אליה. סבלנית, בעלת אורך רוח, קשובה ונעימה, בעלת ידע עצום ונרחב.
בנינו יחד מסלול שהתברר כהצלחה. מאז כבר המלצתי עליה לכל מי ששאל ואני בהחלט אפנה אליה בעתיד.

משפחת נחמקין

משפחת נחמקין עם קרוואן בדרום מזרח ארצות הברית

הדבר החכם ביותר שעשינו חוץ מקבלת ההחלטה לצאת לטיול קרוון הוא להיעזר ביועצת טיולים מומחית בטיולי קרוון, אושרה קמחי, שעזרה לנו לגבש את המסלול האופטימלי בארה”ב בהתאם לצרכים ולרצונות שלנו, עם המלצות שלה בעניין, ובהמשך לבנות לנו מסלול מפורט, יום ביומו, עם תכנון מדויק של זמני הנסיעות והמרחקים, המלצות עם טיפים רבים מה לעשות בכל אתר שמגיעים אליו ורשימות קמפינגים ללינת לילה עם הקרוון.

התכנון המפורט מבעוד מועד אפשר לנו בעיקר ליהנות מהטיול בלי להסתבך, לטעות ולבזבז זמן יקר…

מהשיחה הראשונה אושרה גילתה הבנה לרצונות ולצרכים שלנו, ועל אף הזמן הדוחק, הכינה לנו את ספר הטיול המושלם והמקצועי ביותר, ושמרה אתנו על קשר תוך כדי שהותנו בחו”ל ושליחת מיילים נוספים לעזרה במידת הצורך..

מומלץ בחום רב !!!!!

משפחות ממליצות

יוצאים לטיול עצמאי בארצות הברית?

התקשרו ויחד נעשה סדר בדברים - טלפון או ווטסאפ 050-7734658

ברוך שובך!

כניסה לחשבון שלך למטה

אחזר את הסיסמה שלך

הזינו את כתובת שם משתמש או אימייל כדי לאפס את הסיסמה שלך.

דילוג לתוכן